Časté dotazy

Časté dotazy

Cena 7 000,-kč je podezřele nízká. Budou stránky kvalitní?

Nízká cena je daná tím, že máme vyladěné procesy na realizaci takových webů. Vytvořený web si kvalitně nezadá s webem za desítky tisíc korun, jen bude možná vizuálně jednodušší, ale co je hlavním cílem webu? Přece přehlednost, aby se návštěvník na webu dobře orientoval a rychle našel co potřebuje. Víme jak se návštěvníci na webu pohybují a proto můžeme toto řešení s klidem doporučit. Je to nejlepší poměr: CENA/VÝKON

Chci internetové stránky, ale nevím, zda je dokážu obsluhovat

Internetové stránky stavíme na známém redakčním systému wordpress, který má velmi jednoduchou administraci s editorem podobným wordu. Zvládnete napsat a odeslat email? Tak v tom případě budete umět upravovat Váš web.

Jak dlouho trvá vytvořit webovou stránku?

Tuto otázku slyšíme velice často, ale odpověď není úplně univerzální. Záleží na složitosti webu a jeho rozsahu. Běžně realizujeme weby do 1 týdne.

Jak probíhá komunikace? Je nutná osobní schůzka?

Osobní schůzku nevyžadujeme, ale vůbec se jí nebráníme – záleží vždy na Vašich potřebách. Nejvhodnějším způsobem komunikace je pro nás email, případně telefon.

Na internetu je spousta služeb na tvorbu stránek zdarma. V čem je vaše služba jiná a proč za ni musím platit?

Naše služba se liší hlavně v tom, že veškerou práci s přípravou stránek děláme za vás my. Šetříte tak čas a nemusíte mít žádné technické znalosti. Dalším naším velkým plusem je, že se každému klientovi věnujeme individuálně a vytvářenou webovou stránku správně nastavíme pro vyhledávače, tak aby se dobře zobrazovala ve vyhledávačích Seznam a Google.  Většina systémů na tvorbu webových stránek zdarma je v podstatě pronájmem a nebo plná reklamy, takže někdy neplatí slova z písničky…”nejlepší věci jsou zadarmo” 🙂

Jaké podklady ode mě budete na tvorbu webu potřebovat?

Budeme potřebovat vědět něco o vašem podnikání – položíme Vám pár přesných otázek. Na začátku realizace nás bude zajímat:

  • preferovaná barva prezentace
  • logo (případně si vytvoříme)
  • zaměření webových stránek a nabízené služby
  • další dostupné podklady k použití (texty, fotky…)

Tvorbou webu Vás provedeme 🙂

Můžu kopírovat texty od konkurence?

Toto v žádném případě nedoporučujeme. Vyhledávače jsou chytré a doslovně kopírovaný text poznají a webovou stránku tak budou penalizovat. Co však můžete a co vždy doporučujeme – inspirujte se. Čtěte texty u konkurence a již Vás budou napadat Vaše vlastní věty a nápady, co ve Vašem textu nesmí chybět.

Jsou po dokončení webu s ním spojeny nějaké další výdaje?

Poté, co jste uhradili fakturu za tvorbu webových stránek, tak již neplatíte žádné další poplatky. Jediný výdaj budete mít udržovací poplatek za provoz domény a webového prostoru, kdy faktura chodí 1x ročně. Celkově se jedná o částku cca 500,-kč.

Potřebuji zaregistrovat novou doménu a nový webhosting. Pomůžeme my?

Samozřejmě – spravujeme několik stovek domén a webhostingových prostorů pro naše zákazníky a rádi se postaráme i o Vás. Doména stojí cca 150,-Kč a webhosting 280 – 500,-kč/rok, dle zátěže Vašeho webu.

Nemám čas spravovat stránky, chci se věnovat svému obchodu a úpravy bych rád nechal na vás, je to možné?

Ano, správu stránek můžeme provádět my. Pomůžeme vám s aktualizací obsahu, tvorbou textů i grafických bannerů. Účtovat si budeme cenu 190,-kč/hodinu. To je fér ne? 🙂

Máte nějaký dotaz? Napište nám